Ledenlijst

Aannemersbedrijf Schröder,Kees van Vliet,www.aannemersbedrijf-schroder.nl
ABN AMRO Bank Haaglanden,Folkert Heijstek,www.abnamro.nl
A.C.M. Onderwater – Administraties en belastingen,André Onderwater,www.acmo.nl
Adelbert College,Walda Botter,www.adelbert.nl
Administratiekantoor Van der Meer BV,Piet-Hein van der Meer, www.vandermeeradministratiekantoor.nl
Adviesburo Groene ruimte en leefomgeving,Jos Schoorl,www.groeneruimte.com
Advocatenkantoor Janssen Wassenaar,John Janssen,www.janssen-advocaten.nl
Aerofit Healthclub,Frank Reijn,www.aerofit.nl
All Sails Zeilmakerij Wassenaar,Frank Hoogenboom,www.afdekken.nl
Alles en nog meer!,Hans den Hollander,www.allesennogmeer.nl
Anjan bv,André van Herk,www.uts.nl
AO Advies,Aad Overdevest,www.aoadvies.com
Apotheek Langstraat,Erik Teurlings,www.apotheeklangstraat.nl
Autobedrijf Rooijakkers,Leonard Rooijakkers,www.rooijakkers-auto.nl
AVSM Consult,Aad Versteeg,www.avsm.nl
Ben’s Menshop,Ben Jongeneel,n.v.t.
BENU Apotheek Wassenaar, René Langenhoff,www.wassenaar.benuapotheek.nl
Bloemenhuis Duivenvoorden,Peter Duivenvoorden,www.duivenvoorden.nl
Boesenach Advies,Edgar Boesenach,n.v.t.
Bos Tuingereedschappen / Las en metaalwerken,Henk Bos,www.Bos-tuingereedschappen.nl
Bouwbedrijf Westgeest,Pieter Seijsener,www.bouwbedrijf-westgeest.nl
Bouwbedrijf de Wit,René de Wit,www.bouwbedrijfdewit.nl
Buise van Soest Makelaars,Madeleine Buise,www.buisevansoest.nl
Buro V&G,Marco Rimmelzwaan,www.burovg.nl
Café Rooie Cor,Elroy Visser,www.caferooiecor.nl
Camping Duinhorst,Jan-Willem van Reeuwijk,www.duinhorst.nl
Chris Theil Lederwaren,Chris Theil,www.theil-lederwaren.nl
Cijfermeester Remy Engelhard,Remy Engelhard,www.cijfermeester.nl
Clownfish Creatieve Communicatie,Jeroen Buis,www.clownfish.nl
Crooked Spider,Niels Beekhuizen,www.crookedspider.nl
De Kieviten,Bert Kroon,www.kieviten.nl
De Greef “Kapper voor heren”,Henk de Greef
De Horsten Uitvaartverzorging,Michiel Spoor,www.dehorstenuitvaartverzorging.nl
De Lekkerbek-king,Petra Bekking,www.lekkerbekking.nl
De Wassenaarse Krant,Roël Karamat-Ali,www.dewassenaarsekrant.nl
Denique Boutique,Jacqueline van Schie,www.denique-boutique.nl
DIEPHUIS Property Valuation & Consultancy,Jan Diephuis,www.jandiephuis.nl
Dol-fijn Kinderopvang,Wendy van den Ende-te Boekhorst,www.dol-fijnkinderopvang.nl
Duinrell BV,Roderick van Zuylen van Neijevelt,www.duinrell.nl
Duys Vers,Aad Duys,n.v.t.
Ed van der Kooij aannemersbedrijf BV,Jimmy van der Kooij,www.edvanderkooij.nl
Electro Technisch Installatie bureau l’Ami,Martijn l’Ami,www.l-ami.nl
Elektro Specialist Greenways,Eric Groenewegen,www.es-greenways.nl
Energieplanner,Pim Schram,www.energieplanner.info
Fiekobouwservice, Maurice Fielemon, www.fiekobouwservice.nl
Flower Farm,Jan Hoogeveen,www.flower-farm.nl
Fysiotherapie Hofman,Paul Hofman,www.visiefit.nl
G van der Holst & Zn b.v.,Berry van der Holst,www.gvdholstzn.nl
G.van Leeuwen & Zoon B.V.,Peter van Leeuwen,www.gvanleeuwen.nl
Geordie Corporate Finance BV,Liz Schaefer,n.v.t.
Gloseco,Marc van de Kaa,www.gloseco.com
Groeneveld Gastronomie,Henk van ’t Slot,www.groeneveld.keurslager.nl
Hamaco Verhuur,Bob Topper,www.hamacoverhuur.nl
Herberg t Hoekje,Piet Kortekaas,www.restaurantwassenaar.nl
Host Catering,Elselien Faase – Veldman,www.host-catering.nl
Hoveniersbedrijf Dick van der Holst,Dick van der Holst,www.hoveniersbedrijfdickvanderholst.nl
Hugo Zandvliet Schilderwerken B.V.,Dave Zandvliet,www.hugozandvliet.nl
i4 Housing,Marc van Dijk,www.i4housing.nl
Installatiebedrijf Aad van der Putte,Aad van der Putte,www.installatiebedrijfvdputte.nl
Installatiebedrijf Dijksterhuis B.V.,André Derks,www.dijksterhuisbv.nl
Installatiebureau Jonker BV,Steven Jonker,www.jonkerbv.eu
Jan van den Berg tuinen bv en Kwekerij Oud Clingendaal,John van Marwijk,www.hoveniersbedrijfvanmarwijk.nl
J.K. van den Dool BV,Jaco van den Dool,www.jkvddoolbv.nl
Jumbo Supermark Mark Blaauw BV,Mark Blauw,www.jumbo.com/content/jumbo-wassenaar-jumbo-mark-blaauw-luifelbaan/
Just Haasnoot Interieurs,Just Haasnoot,www.justhaasnoot.nl/
Kantoorvakhandel Schuurman,Jan Schuurman,www.janschuurman.nl
Kinderopvang Tobias,Kees van der Kroft,www.kinderopvangtobias.nl | www.gastouderbureautobias.nl
Koekoek Advies,Simon Koekoek,www.koekoekadvies.nl
Kuyt Schilders BV,Martijn Kuyt,www.kuytschilders.nl
Kwekerij De Bosrand,Koos van Haaster,www.tcdebosrand.nl
Lagerberg Verhuisgroep,Marco Lagerberg,www.lagerberg.nl
Le Garage Van der Velde,Philip van der Velde,www.legarage.nl
LK Architekten,Leo Kroon,www.leokroonarchitect.nl
Maatschap Remmerswaal,Michel van Hattum,www.maatschap-remmerswaal.nl
Makelaarscentrum Wassenaar,Michel Remmerswaal,www.makelaarscentrum.nl
Miba, Michel Bakker,n.v.t.
Mr. Tanneke den Hartog,Tanneke den Hartog,www.tannekedenhartog.nl
Nederlandse Mode Industrie BV,Jeroen Meijer
Oogkliniek De Horsten,Hester van Nouhuijs,www.oogkliniekdehorsten.nl
Otto Valk Groenprojecten,Otto Valk,www.ottovalk.nl
Overdevest Tulpen & zo,Kees Overdevest,www.tulpenenzo.nl
Parkeerterrein De Kuil,Walter Scherpenhuizen,www.de-kuil.nl
Parlevliet BV,Maikel Parlevliet,www.parlevliet-bv.nl
Patrick Honig R&O,Patrick Honig,www.patrickhonig.nl
PBV architects,Wolbrand van der Vis,www.pbv.nl
Pearle Opticien,Rinus van der Vlies,www.pearle.nl
PJM van Herk Beheer BV,Piet van Herk,www.voerman.com
Rabobank,Rob Joosten,www.rabobank.nl
Rietdekkersbedrijf Emil Nijp,Emil Nijp,www.rietdekkersbedrijfemilnijp.nl
RG Recruitment Solutions,Robbert Groenendijk,n.v.t.
Romojo B.V,Cees Kroon, n.v.t.
Rooduijn Jansen,Joost Jansen,www.rooduijnjansen.nl
Sandkuyl & van der Zalm Vastgoedexperts,Peter Sandkuyl,www.szvbv.nl
Schildersbedrijf Marcel l’ Ami,Marcel l’ Ami,www.marcellami.nl
Senioren residentie Van Ommerenpark,Jacqueline van Tilburg,www.vanommerenpark.nl
Servicebedrijf Bella,Leon Borsboom,www.bella-service.nl
Snel Service Schoenmakerij,John Berkenfeld,www.hetgraveerbedrijf.nl
Strandpaviljoen De Golfslag,Harold Tjepkema,www.degolfslag.com
Strandpaviljoen Sport,Sander van der Kroft,www.strandpaviljoen-sport.nl
Technisch bureau Koppe bv,Hugo Joling,www.koppeaandrijftechniek.nl
Te Pas Zonwering en montage (Zonwering van der Zalm),René te Pas, www.zonweringvanderzalm.nl
Th. Remmerswaal BV,Rik Schouten,www.thremmerswaal.nl
TOM Consulting,Odette Perik,n.v.t.
Van der Kroft Party Rental Services BV,Willem van Essen,www.vdkroft.nl
Van der Valk Hotel Den Haag-Wassenaar,Jack Luiten,www.hotelbijhorst.nl
Van Ede International moving,Gerard van Ede,www.vanede.com
Van Leeuwen Verwarming BV,Erik-Jan van Leeuwen,www.vanleeuwencv.nl
Van Veen Bouw,Sebastiaan van Veen,www.vanveenbouw.nl
Van Veen Spuiterij B.V.,Katja Bollen,www.vanveenspuiterij.nl
Van Wijk Notarissen,Mathijs Tacken,www.notariskantoor.net
Vogels BV administratiekantoor,Maria Bellekom-Vogels,www.vogelsbv.nl
VRC Beheer,Pierre van Rijn,www.vrctheplace.nl
Wassenaarsche Bouwstichting,Ad Zopfi,www.wassenaarschebouwstichting.nl
Wassenaarse Bouwmaatschappij,Jan van Kampen,www.wassenaarsebouwmaatschappij.nl
Westgeest Staalmeesters BV,Michael Westgeest,www.westgeeststaalmeesters.nl
Winnubst BV,Edgar Winnubst,www.winnubst-bv.nl
Zeelust V.O.F.,Marc Westgeest,www.zeelust.com
ZZJHT Risk & Insurance Specialists,Eelco Zweerts de Jong,www.zjht.nl

Herstel wachtwoord
Geef je e-mail adres. Een nieuw wachtwoord wordt verzonden.